Není ani tak důležité čím je video natočeno, ale především záleží jak. A v neposlední řadě celkový výsledek záleží na postprodukci, tj. na zpracování videa, jeho dynamiku, vhodný výběr hudebního podkladu, zvuku,  komentáře, titulků a další grafiky…

Nabízíme záznam a zpracování jakékoliv akce či události (oslavy, svatební videa, firemní akce, módní přehlídky), hudebního videoklipu, reklamních spotů, reportáže, dokumentu.. apod. dle Vašich kritérií a požadavků.

Natáčíme podle možností kdekoliv v exteriéru, je možné pro natáčení použít vybavený atelier,  a využít i možností a služeb profesionálního fotografa. Výhodou tak pro Vás je týmová práce foto+video na profesionální úrovni s kvalitním finálním výsledkem. Maximální spokojenost zákazníka je pro nás hlavní cíl.

 

Jakákoliv videoprodukce z nabídky je vždy zpracována na flashdisk ve vysokém rozlišení, v případě požadavku je možné další zpracování dle zadaných parametrů, webové stránky, paměťová média, externí HDD nebo jiné.

Používáme kvalitní profesionální techniku značek SONY, CANON, RODE, ATOMOS, GoPRO, ZOOM, DJI ronin, PILOTFLY, osvětlovací techniku, v případě potřeb je k využití plně zařízený ateliér s profesionálním osvětlením, fotografické pozadí, greenscreen, techniku i tématické doplňky nebo rekvizity.

Jsme flexibilní a vždy přizpůsobíme techniku a styl natáčení dle podmínek a situací které si daný styl výsledného videa vyžaduje.

Pro náročné projekty a podmínky je dále možné domluvit i natáčení až deseti kamerami, kamerový jeřáb, natáčení pomocí GoPro kamer nebo multikoptéry s kamerou. Není pro nás překážkou natáčení na klíčovacím pozadí a následné zpracování.

Natáčíme ze země, ze vzduchu, i pod vodou. Natáčíme off-line a není problém ani on-line přenos se záznamem ;)

www.videoshot.cz