Enter

Videostudio

Reklamní spot? Filmové zpracování prezentace Vašich výrobků nebo zboží? Videoklip? Kamera.. klapka.. jedem.. ;)

- Videostudio Ma-Ci

Není ani tak důležité čím je video natočeno, ale především záleží jak. A v neposlední řadě celkový výsledek záleží na postprodukci, tj. na zpracování videa, jeho dynamiku, vhodný výběr hudebního podkladu, zvuku,  komentáře, titulků a další grafiky…

Nabízíme záznam a zpracování jakékoliv akce či události (oslavy, svatební videa, firemní akce, módní přehlídky), hudebního videoklipu, reklamních spotů, reportáže, dokumentu.. apod. dle Vašich kritérií a požadavků.

Natáčíme podle možností kdekoliv v exteriéru, je možné pro natáčení použít vybavený atelier,  a využít i možností a služeb profesionálního fotografa. Výhodou tak pro Vás je týmová práce foto+video na profesionální úrovni s kvalitním finálním výsledkem. Maximální spokojenost zákazníka je pro nás hlavní cíl.

 

Jakákoliv videoprodukce z nabídky je vždy zpracována na flashdisk ve vysokém rozlišení, v případě požadavku je možné další zpracování dle zadaných parametrů, webové stránky, paměťová média, externí HDD nebo jiné.

Používáme kvalitní profesionální techniku značek SONY, CANON, RODE, ATOMOS, GoPRO, ZOOM, DJI ronin, PILOTFLY, osvětlovací techniku, v případě potřeb je k využití plně zařízený ateliér s profesionálním osvětlením, fotografické pozadí, greenscreen, techniku i tématické doplňky nebo rekvizity. Jsme flexibilní a vždy přizpůsobíme techniku a styl natáčení dle podmínek a situací které si daný styl výsledného videa vyžaduje.

Pro náročné projekty a podmínky je dále možné domluvit i natáčení až deseti kamerami, kamerový jeřáb, natáčení pomocí GoPro kamer nebo multikoptéry s kamerou. Není pro nás překážkou natáčení na klíčovacím pozadí a následné zpracování.

Natáčíme ze země, ze vzduchu, i pod vodou. Natáčíme off-line a není problém ani on-line přenos se záznamem ;)

Nabízíme i možnost zapůjčení techniky – Canon XA20/HF-G1 / XF100/ Sony FS5 / Sony RX-100 IV / Atomos Ninja + SSD (HDD) / GoPro Hero 3+/ mikrofon RODE Stereomic / bezdrátové mikrofony AZDEN / 2x ZOOM H1 recorder / stabilizátor DJI Ronin-M/ PILOTFLY C-35 / světla /….informace na mail ma-ci@email.cz

 


Nabídka - video :

Pro studenty - maturanty

natočíme maturitní ples, nebo jakýkoliv videoklip podle možností a scénáře, které jsou plně ve Vašich rukou ;) Jako novinku můžeme natočit "maturitní videotablo" ve stylu třeba znělky známého seriálu nebo hudebního klipu. Ve spolupráci s fotografem tak vedle klasického tabla ve výloze, můžete mít i videotablo na internetu a každý na svém PC, DVD nebo třeba mobilním telefonu ;)
Pro snoubence

kteří mají chuť a čas (a hlavně zájem o video;) je v nabídce i možnost natočení před-svatebního klipu či videa, podle vlastního scénáře.. V těchto případech je nutné osobní schůzka a předem je potřebné vše domluvit. Aby výsledek stál za to, je svatební video ač se to nezdá, náročná práce pro obě strany
Pro rodiče

můžem natočit videoklip s Vaším miminkem – krátký sestřih jak si mimi hraje, lozí, koupe se.. případně jiné aktivity jako třeba oslava narozenin i starších dětí. Je to krásná vzpomínka do budoucna pro Vás i vaše děti. Často také provádím převody VHS/Hi8/miniDV kazet, které se všemi vzpomínkami na mladší léta leží dlouho v šuplíku.
Pro firmy

vyrobíme reklamní spot na míru nebo prezentaci, kterou bude možné umístit do svých webových stránek na internetu. Nebo dále šířit třeba pomocí serverů jako je Youtube či Facebook. Své služby a výrobky tak můžete prezentovat celému světu. Je možné zajistit i případnou výrobu reklamních DVD, flashdisků apod.
Více o video – marketingu se dočtete zde. Firmám nabízíme i komplexní realizaci pro web.
Pro organizace

je možné poskytnout a zajistit přenos videa na internet živě. Včetně pozdějšího poskytnutí kompletního videozáznamu. Výhodou je vlastní internetová přípojka s rozumnou rychlostí připojení avšak disponujeme i se satelitním internetem.
o
Běžně se natáčí na dvě kamery

ale v případě potřeby či požadavku je možné natáčet tří až šestikamerově. Vše záleží jen na možnostech klienta a konkrétním projektu.

Svatební video
Je možné objednat i jednu z nejžádanějších zakázek - Svatební video. Samozřejmostí je i sestavení sestřihu z celé svatby formou videoklipu, je také možné dohodnout netradiční natočení momentů před svatbou, jako např. videoklip na téma Zásnuby, Procházka parkem, Vyznání lásky... nebráním se ani Vašemu přání nebo scénáři. Takové video pak ještě obohatí Vaše DVD o krásné momenty.
Videoklipy a reklama
Náročnější natáčení je pak natočení videoklipu nebo reklamního spotu. V takových případech je potřebné mít především dostatek času. Máte-li takový požadavek, kontaktujte mne, abychom mohli domluvit osobní schůzku a probrat vše podrobněji.

Podobné je to i při požadavku natáčení rozsáhlejších dokumentů.
Zpracování nahrávek
Máte natočenou třeba dovolenou? Významnou rodinnou událost? A nepodíváte se na to proto, že je video dlouhé a nezáživné, proto, že se Vám nechce hledat kabely ke kameře, zdroj, připojit vše k TV... Představte si, že stačí video vhodně sesříhat, podbarvit hudbou, zdůraznit nejdůležitější nebo nejhumornější okamžiky a vše pak pohodlně sledovat z DVD. Zpracování DVD s menu a potiskem je hračkou ;)

Převod miniDV, Hi8, VHS na DVD

- bez střihu a úprav, bez menu -190,-kč/60min
- se základním střihem a úpravami a menu - 470,-kč/60min
- s pokročilým střihem, menu a kapitolami - 690,-kč/60min

Cena včetně média, každé další médium +50,-kč/ks
DVD možné doplnit fotografiemi, titulkami a hudbou dle požadavků.

Možný převod i do jiných formátů - AVI, DivX, Xvid, mpeg4, fli, swf.. (standartně MPEG2 - DVD formát) a další dle dohody. Taktéž je možné výsledné video místo DVD nahrát na flash disk či externí HDD v původní kvalitě. Momentálně převody provádíme VELMI VYJÍMEČNĚ !!! z důvodů vytíženosti.
Doplňkové služby
Skenování fotografií 5,-kč/ks
Fotografie na CD/DVD 5,-kč/ks + 280,- kč zpracování a DVD (DVD je spustitelné ve standartním DVD přehrávači, dle počtu možné doplnit výběrovým menu, kapitolami, hudbou, případně přidat i Vaše video, možností je spousta.
Dále nabízím služby z oblasti grafiky, tvorby webových stránek, webdesignu, návrhy plakátů, letáků a prezentací, výrobou reklamních DVD...
(
Webové stránky

Vytváříme webové stránky ma míru, včetně veškeré grafiky, naplnění stránek, správy, webhostingu a domény.

Nabidka - www :

Osobní prezentace

Vhodné pro jednoduché osobní stránky, blogy, fotogalerie apod.. Cena je individuální podle typu webstránek a náročnosti nasazení a nastavení pluginů. Orientačně 2000,- až 5000,- Kč.
Firemní prezentace

Firemni prezentace včetně firemní grafiky, sestavení designu odpovídajícím image firmy. Stránky s informacemi, fotogaleriemi produktů a výrobků, možnost implementace videa, propojení s facebook firemní stránkou atd.. V případě zájmu je nutná podrobnější konzultace, kdy sestavíme návrh dle vašich představ, lze doplnit kreativním videem, pokud nemáte není problém natočit. Cena výsledné prezentace se odvíjí od náročnosti projektu, jednotlivých položek na webstránkách, případnému focení, natáčení. Vše dohodou, obvykle se pohybuje od 5.000,- Kč do 20.000,- Kč
Redakční systémy

V podstatě veškeré prezentace a webové stránky z 98% stavíme na redakčním systému Wordpress, včetně originální grafiky a vzhledu. Vše na přání zákazníka. Výhodou takových webových stránek je jakákoliv rychlá a jednoduchá rozšiřitelnost, redesign, napojení e-shopu.. v podstatě neomezené možnosti.
Blogy, fotogaleie

Opět postavené na populární redakčním systému Wordpress (samozřejmě že lze i jiný ze stovky možností) které umožňují jednoduché vkládání příspěvků, různá práva autorů atp.
Statické HTML
Jednoduché, statické stránky, vhodné pro malý obsah, vizitku, informační web, bez častějších aktualizací, doplňování fotografií.
Publikační systémy
Rozsáhlejší projekty, postavené na redakčních systémech (nejčastěji wordpress) používané pro časté vkládání aktualit, fotografie, propojení s e-shopem, portfolia.. Jedná se o nejvíce žádanou službu, kde vzhled a celkové nastavení webu má téměř nekonečné možnosti, záleží jen na požadavcích klienta.
Více info se dozvíte ZDE.
E-shopy
ke každému zvolenému webu je možné zřídit e-shop, opět dle požadavků a náročnosti. Od jednoduchých e-shopů s několka položkami až po rozsáhlé systémy. (vzhledem k časové náročnosti rozsáhlých a velkých e-shopů se ale zaměřuji jen na ty menší projekty)
Grafika a šablony
ke každému projektu, i k těm nejmenším stránkám samozřejmě patří grafika, která dokáže zaujmout a je tvořená přesně podle povahy stránek.
Domény a webhosting
a v neposlední řadě je také potřeba vhodnou doménu a prostor pro umístění webových stránek. I to zajistíme a vše plně zprovozníme, včetně možné další správy celého webu.

Další nabídka

Zajištění akcí

můžeme zajistit zprostředkování a organizaci jakékoliv akce od A až po Z. Pódia, světla, zvuk, video, foto, moderátory, tanečnice, modelky, vše jen záleží na ekonomických možnostech klienta ;) vše zajistí profesionální agentura která působí na scéně již více jak 20let.
Světla zvuk

Potřebujete profesionální ozvučení a osvětlení? I na to Vám můžeme zprostředkovat profesionální tým který je schopen vše dokonale zajistit a odbavit.
Live přenosy

Live přenos na internet z Vašich akcí, sportovních nebo kulturních je také hračka. Všetně komentářů, grafiky, rozhovorů.. Výsledný zýznam pak je okamžitě po skončení také k dispozici.
Profesionální tisk

Letáky, časopisy, etikety, kalendáře a třeba i brožury a knihy. To vše je možné zajistit včetně návrhů v profesionálně vybaveném tiskovém studiu.
W
Zařídit lze vše

Nic není nemožné ;)
Opravdu od A až po Z