...Videostudio MA-CI...  pro FIRMY

Firemní Videoprezentace

 

Buďte "IN" propagujte svou firmu nebo produkt pomocí videa. Proč? Vyplatí se investovat do takové reklamy? Pokud nevíte, nebo váháte..

 Video je idealní způsob, jak předat informaci potencionálním zákazníkům. A to hned z několika důvodů.

 Už jen to, že je jednodušší shlédnout krátké video, které dokáže jak obrazem, tak i zvukem odprezentovat činnost Vaší firmy, představit nový produkt, jeho vlastnosti, seznámit zákazníka s detaily atd...

 Podle posledních průzkumů je video více než 5x efektivnější než text. Zkuste si sami představit, co by pro Vás osobně bylo lepší - číst několik odstavců či stránek textu. Je potvrzeno, že sledování videa upředňostňuje 60% uživatelů internetu před čtením textu. Statistiky pak uvádějí že pravděpodobnost nákupu produktu vzroste až o 85% po shlédnutí videospotu. Zákazník získává větší jistotu, že produkt je takový jak se prezentuje, jak přesně vypadá a funguje.

 Další nespornou výhodou je, že video se poměrně rychle šíří. Zvláště v době sociálních sítí, kde je možné sdílet videa mezi uživateli, se dobré video rozšíří až překvapivě rychle. Tím se zvyšuje možnost nalákat spoustu nových potencionálních zákazníků. A pokud firma má i kvalitní webové stránky, zvýší se několikanásobně i jejich návštěvnost.

 Díky možnosti rychlého rozšíření videospotu, jeho implementování do firemních www stránek, se tím zvyšuje i vyšší šance umístění na předních místech ve vyhledávačích, protože video je dalším z elementů, ke kterým algoritmy vyhledávačů přistupují a řadí tak výsledky na vyšší post.     

 Logicky to pro Vás znamená větší návštěvnost a větší pravděpodobnost prodeje.

 A ještě malý detail který se vztahuje k firemním www stránkám. Stránka která vizuálně zapůsobí, a videem zapůsobí vždy o několik desítek procent více, je pro návtěvníky tak atrktivní, že zůstávají delší čas. Podle průzkumu to je až o dvě minuty déle.

Takže hlavní výhody videa?

Získává pozornost a je všem srozumitelné. Je snadno šiřitelné a tím zvyšuje návštěvnost, z čehož vyplývá i vyšší procento prodeje a vyšší zisky. Co více dodat?

Pokud se rozhodnete :

Položte si napřed pár otázek. Jaká je cílová skupina? Čeho videospotem chtete dosáhnout? A kolik jste ochotni investovat?

 Můžete mít dokonale natočený spot, jestliže však nesdělí přesně to co potřebujete, je vám v podstatě k ničemu. Takže je důležité promyslet a přesně definovat co chcete ve videu sdělit. A také komu.. jestli bude úzký okruh zákazníků směřovaný jen podle zaměření typu produktu či služby, nebo například chcete oslovit širokou masu zákazníků a nabídnout jim svůj nový výrobek.. A podle toho se také odvíjí cena.

 Cena se nedá nikdy stanovit ani orientačně, vždy je potřeba vše zvážit, projednat a následně pak rozhodnout. Záleží pak na použité technice, produkci, postprodukci až po finální export daným směrem. Platí zde i pravidlo, že čím větší částku si vyhradíte, tím kvalitnější výsledek dostanete. Nemusíte se ale obávat vysokých rozpočtů jako v Holywoodských filmech ;) Většinou stačí oslovit kameramana, jako herce přirozeně využít personál či spolupracovníky, kulisy vytvoří Váš podnik či dílna.. a k rozšíření pak mezi potencionální zákazníky pak postačí vaše webové stránky, youtube a sociální sítě.

 Za mě můžu nabídnout služby v celém rozsahu - tzn. od konzultace a přípravy pro natáčení, přes samotné natočení a postprodukci až po vytvoření firemních webových stránek, včetně zakomponování videa, i zapojení do největší sociální sítě. A pokud Vás nabídka zaujala a měli byste zájem o firemní videospot nebo jakoukoliv prezentaci, můžete napsat nebo mě jinak kontaktovat.