Enter

PiTV – Přerovská Internetová televize

Videostudio Ma-Ci| 01 Říj 2014| 0 comments | Grafika, Informace, Video, WWW

V říjnu vzniká nové přerovské médium, které zdarma přináší zejména video a obrazové zpravodajství z našeho regionu se zaměřením především na sport, ale i ostatní aktuality ze všech ostatních oblastí dění.Významnou součást naší činnosti tvoří unikátní přímé internetové přenosy, taktéž volně přístupné všem návštěvníkům našeho webu.

Spojením sil s kolektivem lidí pohybujících se v oblasti živých přenosů, produkce, režie, postprodukce a všeho kolem videa jsme vytvořili v našem regionu kompletní nabídku videoslužeb. Vznikl také nový web pitv.cz. PiTV teda Přerovská internetová televize jako název měli již dříve, pro svůj web a kanál, kde se dříve věnovali sportovním přenosům a zpravodajství. Nyní se k tomu přidává i zatím v menší míře zpravodajství z města, některé vybrané aktuální reportáže, které společně natočíme. Budeme se dále rozvíjet a pevně věříme, že si i nové webové stránky najdou své příznivce.

Co k tomu napsali z PiTV:

Fungujeme na amatérské bázi už od 1. dubna 2011, kdy jsme poprvé a takřka na koleni odvysílali první přímý přenos z volejbalové extraligy a následně na něj v létě navázali živým pokrytím památečního utkání mezi hokejisty Třince a Petrohradu z přerovského zimního stadionu. To byly doslova odrazové můstky našeho dalšího působení a od té doby až doposud tak máme za sebou už desítky přímých přenosů, reportáží, rozhovorů a dalších videí nejen ze sportu, ale třeba i kultury. Postupem času se nám daří zvyšovat kvalitu přenosů, jelikož můžeme pořizovat o něco dražší vybavení. Stále však platí, že pracujeme na základě technologií s nízkými náklady. U přímých přenosů jsme schopni poskytovat prostřih 1-4 kamer, připojujeme také komentář jednoho či dvou redaktorů, po skončení následují rozhovory a samozřejmě také záznam celé akce. Vše je pak dostupné zde na našem webu, facebooku a youtube.

1.říjen 2014 se stal dalším mezníkem, protože jsme spojili síly s Videostudiem Ma-Ci Martina Cína. Nyní tak pracujeme pod společným názvem, nabízíme kromě přímých přenosů také ostatní profesionální služby v oblasti videa, tedy natáčení reportáží, dokumentů, reklam, svateb, plesů a dalších služeb, které najdete pod příslušnou složkou v menu tohoto webu. Poskytujeme i (ne)pravidelné aktuální zpravodajství a informace ze zajímavých akcích z Přerova a okolí. Rozrostl se také náš tým, který tvoří v současnosti 6 členů a další externisté, případní noví zájemci o spolupráci jsou jenom vítáni.

Pro více informací, Vaše dotazy, náměty, poptávky nebo tipy na natáčení se můžete obrátit na náš email info@pitv.cz , telefonní kontakt nebo můžete napsat i zde. Předem děkujeme za Váš zájem.

 

O tom že jsou kluci z PiTV šikovní není pochyb, spojením tak vzniká větší základna s širšími možnostmi a větší produktivitou. Videostudio Ma-Ci zatím ještě funguje nadále také, souběžně s PiTV, kde se bude věnovat obecným reportážím a informacím a dále bude nabízet služby tak jako doposud. V praxi to znamená, že ať už se požadavky budou týkat zpracování videa, natáčení, efektů a grafiky, živých přenosů, webových stránek atd. můžete se obracet jak na Videostudio Ma-Ci, tak i na PiTV. Děkujem za Vaši přízeň a těšíme se na budoucí spolupráci.

 

 

 

/Zanechat komentář