Ceník pro rok 2018 ?

Video – kameraman
Cena je velmi individuální, záleží vždy na podmínkách natáčení, počtu kamer a obsluhy, použití další kamerové techniky, na požadavcích koncové postprodukce apod..

Běžně se natáčí na 2 kamery, jedna statická (celkový záběr), druhá pro prostřihy (detaily). Samozřejmě že podle typu natáčení (atelier/exterier/běžné podmínky/ztížený terén.. apod) se může cena lišit. Stejně tak podle časové náročnosti, potřeby osvětlení, zvuku a dalších produkčních potřeb. Nejlepší je osobní schůzka, kde vše podrobněji vysvětlím a podle požadavku pak určíme společně celkovou cenu ;)

V nabídce také máme další možnosti jako natáčení pomocí sportovní kamery, živé přenosy, online-střih, natáčení pomocí kvadrakoptéry. Vše záleží na požadavcích a ekonomických možnostech zákazníka, Pro každého vždy nalezneme nejvýhodnější řešení.

Nejčastěji je výsledek jev dnešní době už jen vždy v plném rozlišení a kvalitě distribuován na flashdisku, případně na osobní HDD zákazníka. Výroba DVD je stále možná, BR disky taktéž ale vzhledem k pokročilé technice jsou již tyto média téměř mrtvá a zbytečně se prodlužuje jen doba pro zpracování.

 

 

Vše vždy záleží na dohodě, včetně ceny, času natáčení, zpracování.. nejlepší vždy osobní komunikace ;) požadavky a možnosti má každý jiné, předběžně je možné se informovat na emailu ma-ci@email.cz
nebo tel. 774 238858
Vaše dotazy rád zodpovím, příp. poradím. Garance odpovědi do 24h.

 

Nějaký kompletní ceník zde ani nenaleznete, ceny jsou opravdu vždy individuální a vždy se dá rozumně dohodnout ;)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jméno *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..