Enter

Orientační ceník

Běžné natáčení vždy na dvě kamery.
Ceník je pouze orientační, vše vždy se dá dohodnout, podle konkrétní situace a možnostech klienta.


Ceník pro rok 2018 ?

Video – kameraman
Cena je velmi individuální, záleží vždy na podmínkách natáčení, počtu kamer a obsluhy, použití další kamerové techniky, na požadavcích koncové postprodukce apod..

Běžně se natáčí na 2 kamery, jedna statická (celkový záběr), druhá pro prostřihy (detaily). Samozřejmě že podle typu natáčení (atelier/exterier/běžné podmínky/ztížený terén.. apod) se může cena lišit. Stejně tak podle časové náročnosti, potřeby osvětlení, zvuku a dalších produkčních potřeb. Nejlepší je osobní schůzka, kde vše podrobněji vysvětlím a podle požadavku pak určíme společně celkovou cenu ;)

V nabídce také máme další možnosti jako natáčení pomocí sportovní kamery, živé přenosy, online-střih, natáčení pomocí kvadrakoptéry. Vše záleží na požadavcích a ekonomických možnostech zákazníka, Pro každého vždy nalezneme nejvýhodnější řešení.

Nejčastěji je výsledek jev dnešní době už jen vždy v plném rozlišení a kvalitě distribuován na flashdisku, případně na osobní HDD zákazníka. Výroba DVD je stále možná, BR disky taktéž ale vzhledem k pokročilé technice jsou již tyto média téměř mrtvá a zbytečně se prodlužuje jen doba pro zpracování.

 

 

Vše vždy záleží na dohodě, včetně ceny, času natáčení, zpracování.. nejlepší vždy osobní komunikace ;) požadavky a možnosti má každý jiné, předběžně je možné se informovat na emailu ma-ci@email.cz
nebo tel. 774 238858
Vaše dotazy rád zodpovím, příp. poradím. Garance odpovědi do 24h.

 

Nějaký kompletní ceník zde ani nenaleznete, ceny jsou opravdu vždy individuální a vždy se dá rozumně dohodnout ;)

 

7

Ceny jsou vždy individuální ;)

Orientační ceny

2 kamery + 1 kameraman
1850,- Kč / hod. včetně zpracování záznamu
2 kamery + 2 kameramani
2450,- Kč/ hod. včetně zpracování záznamu. Doprava v ceně.
Klíčování
2400,- Kč / hod. a dále podle délky natáčení a náročnosti postprodukce, možnosti klíčovacího pozadí jsou 3x5m, v případě klíčování větších ploch nebo klíčování v exteriérech cena dohodou.
Postprodukce
Ve fázi postprodukce může být použitá grafika/titulky/hudba/ vytvořená na míru nebo použitá z placených zdrojů. Zde se cena navyšuje podle zpracování - hotová předloha + 1200,- Kč až 1700,- Kč, tvorba prvků, přechodů, textů, nebo použití postprodukčních filtrů na míru od 3500,- Kč.
Hexakoptéra
Ceny dohodou

Svatební balíčky

“ dvojka “
- natáčení cca 2 hodiny, zpracování nahrávky na flash disk
- 3900,- Kč
“ čtyřka “
- natáčení cca 4 hodiny, zpracování nahrávky na flash disk včetně střihu, titulků a hudby, krátký videoklip (sestřih nej)
- 6300,- Kč
“ šestka “
- natáčení cca 6 hodin, zpracování nahrávky na flash disk včetně hudby a možných titulků, krátký videoklip (sestřih nej)
- 9500,- kč
“ osmička “
- natáčení cca 8 hodin, zpracování nahrávky na flash disk včetně titulků a hudby, 2 – 3 krátké videoklipy (sestřih nej), flash disk s nahrávkou v různých formátech pro sledování na PC, iPodu, mobilním telefonu..
- 14500,- kč
“ exkluziv “
- balíček obsahuje celodenní natáčení již od příprav nevěsty a ženicha, až po večerní zábavu. Časově je neomezený, tzn. že se může protáhnout až do ranních hodin ;)) Je započítán i profesionální fotograf, takže následně po zpracování (v tomto případě do 12ti dnů), dostanete jak zpracované video (sestřih z celého dne, 4x videoklip, flash disk s klipy a sestřihem ve fullHD rozlišení..) tak i zpracované fotografie dle výběru a velikosti na fotopoapíru a ostatní fotografie na CD. Doprava do 150km v ceně, důležitá je ale vzájemná spolupráce a chuť snoubenců/novomanželů fotit a točit ;)
- 28 000,- kč
i
Natáčí se vždy na 2 kamery

full HD / 4K


(
WWW na míru

Web a grafika

Html stránky
Ceny v rozmezí 2500,-Kč až 7000,- Kč bez další správy.
CMS a nasazení
4500,-Kč až 25.000,- Kč dle požadavků klienta. Doména a webhosting na 1. rok v ceně, základní údržba stránek.
Webová grafika
Individuální ceny dle požadavků zákazníka. od 500,- Kč
Ostatní práce
Individuální ceny dle požadavků zákazníka. od 500,- Kč